Din Kültürü

Büyüden kurtulmak nasıl olur

            Büyüden Kurtulmak Nasıl Olur

 

Öncelikle üzerinize yapılan büyüyü nasıl bir büyü olduğunu veya konu hakkında detaylı bilgi araştırması yapmanıza gerek yok. Çünkü büyüyü ancak ve ancak Allah kaldırır.

Tabiki konu hakkında bilgi sahibi olmak güzel bir seçenek olacaktır, ama yanlış yönlere sapmak veya saptırılmamak istiyor iseniz, büyüden kurtulmak için sade ve sadece alt kısımda vereceğimiz açıklamaları takip etmeniz yeterlidir.

 

Büyüden Nasıl Kurtuluruz

 

Arkadaşlar öncelikle büyüden kurtulmak için kesinlikle Müslüman olmanız gerekiyor.! Düşünüp araştırdığınız vakit sadece adınızın Müslüman olduğunu ama emir ve yasakları tamamen çiğneyen bir insan olduğunuzu unutmayın, bu herkes için geçerli değil tabiki.

Üzerinizde büyü olduğunu anladığınız vakit,  gusül abdestsiz gezmeyin, cünup iseniz hemen gusül abdesti alın. Temiz olun, düzenli olmaya gayret gösterin, namaz kılın, teheccüt namazı kılın, dua edin.

Kesinlikle üzerinizdeki büyüden kurtulmak için bir hoca veya başka büyücülere başvurmayın, bilmeden en büyük günahı işlemiş olursunuz. Tabiki konu hakkında hakiki Müslümanlardan bilgi alış verişi yapabilir ve gerekli yol takibinde bulunabilirsiniz ancak hakiki olanları anlamanız şart. Yoksa bir büyüden kurtulmak için ikincisini yaşamayın. Asla Allah’tan başkasına başvurmayınız. 

Büyünün üzerinize etkisini Allah’tan başkası izin vermez, veremez. Allah’tan başkası da kaldıramaz. Yani namaz kılıp büyünün üzerinizden atılması ve engellenmesi için sadece Allah’a dua etmelisiniz.

 

Temel Şartlar

 

Büyüden kurtulmak için ne gerekiyormuş? Müslüman olmaz iseniz kurtulamazsınız. Abdestsiz gezmeyin, abdestsiz uyumayın. Günde 5 vakit kılamıyor iseniz en azından 4 rekat şükür veya dua namazı kılın, sabah namazını kaçırmayın. En azından büyüden kurtulana kadar 5 vakit namaz kılın. Belki namaza alışmanıza vesile olabilir.

Ayet’el Kürsi duasını mutlaka ve mutlaka ezberlemelisiniz. Duayı ezberlemenin en kolay yolu her gün 5 defa okumak. Her gün okuyun, Kur’anı Kerim’in son iki ayeti olan nas surelerini ezberleyin.

Sureleri akşam namazlarından sonra okuyun. Yani akşam namazı okundu ve akşam namazını kıldınız, zaten akşam namazında bu sureler okunur bilmiyor iseniz kesinlikle ezberleyin. Namaz kılmasanız dahi bu sureleri abdestli bir şekilde okuyun.

En önemlisi Allah’a samimi olun, üzerinizdeki büyüyü tetikleyen günahlardan uzak durun. Tekrar o günahı işlemekten sakının.

Büyünün en büyük etkilerinden birisi anne ve babaya asi olmak ve onlara zulüm etmek. 

Kesinlikle böyle bir şey yapmayın.! Anneye şefkatli ve babaya aynı şekilde saygılı ve dürüst olun. Bulunduğunuz yer her neresi ise temiz tutun. Kıyafetlerinizi katlayarak düzenli tutun.

Bütün yicek ve içeceklerde Bismillah deyin. Herhangi bir işin başlangıcında Bismillah deyin. Her yemekten sonra Elhamdülillah deyin.

 

Özel Yöntem

 

Abdest alın, 2 rekat şükür namazı kılın, ardından tespih ile 1000 defa ihlas suresi okuyun, yaklaşık 3 saat sürecektir. Hızlı gider iseniz 2 saate düşebilir. Ancak sayı atlamamak için yavaş davranın.

Her 100 okumada dinlenebilirsiniz veya her 200 de bir nefes alın bekleyin. Elinize not defteri alıp kalemle not tutabilirsiniz.

1000 defa İhlas suresi okuyunca, ardından şu dua ile bitirin;

‘’ Allah’ım Peygamber Efendimiz, Muhammed Emin Ekrem Aleyhisselatu Vesselam’ın yüzü suyu hürmetine üzerimde büyü var ise kaldır. Beni bu büyüye sürükleyen günahımı affet ve üzerimdeki etkilerini kaldır’’ Diyerek eklemek istediğiniz ne var ise ekleyin.

Büyü kalkacaktır. Bu duanın üstüne dağlar tepeler patlar!

 

Bunları da beğenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir